קפסולות אילי (illy)

קפה אילי (illy) הינו מותג פרימיום איטלקי, המייצג מומחיות באספרסו, ומהווה רפרנס לפרימיום בקטגוריית הקפה מחוץ לבית. כעת ניתן לחוות את האיכות הבלתי מתפשרת של תערובות האספרסו המיוחדות של קפה אילי (illy) גם בבית, בקפסולות אילי (illy). קפסולות אילי (illy) הינן קפסולת אלומיניום, שעוצבו בהתאמה למכונת נספרסו®* על מנת לשמור את הארומה והטעמים של פולי הקפה, שנבחרו במיוחד על ידי המומחים של קפה אילי (illy). קפסולות אילי (illy) הינן פרק נוסף בסיפור שאינו נגמר, סיפור של מותג קפה (illy), המציע לעולם את הטוב ביותר שלו. *הסימן המסחרי הינו של גוף שלישי, שאינו קשור לג'ייקובס דאו אגברטס או לillycaffè S.p.A. . ניתן לראות באתר רשימה מפורטת של מכונות תואמות. המשך קריאה

no addresses
מוצגים 4 מוצרים

מתאים ל…

עוצמה

טעם

מבצע

25% הנחה
אילי (illy) פורטה, הינו אספרסו בקלייה חזק במיוחד, עם ארומה חזקה של לחם קלוי וטעם מתמשך של שוקולד מריר. מותג הקפה אילי (illy) הינו סיפור שאינו נגמר, של הגשת הטוב ביותר שיש בקפה, לצרכנים. האיכות של מותג הקפה האיטלקי אילי (illy), והטעמים המענגים של תערובות 100% ערביקה.
Price reduced from ₪24.90 to ₪18.67 null
₪1.87 לקפסולה

מבצע

25% הנחה
אילי (illy) אינטנסו, הינו אספרסו בקלייה חזקה, המסתיים בטעם מודגש ונעים, עם תווים חמים של קקאו ופירות יבשים. מותג הקפה אילי (illy) הינו סיפור שאינו נגמר, של הגשת הטוב ביותר שיש בקפה, לצרכנים. האיכות של מותג הקפה האיטלקי אילי (illy), והטעמים המענגים של תערובות 100% ערביקה.
Price reduced from ₪24.90 to ₪18.67 null
₪1.87 לקפסולה

מבצע

25% הנחה
אילי (illy) קלאסיקו, הינו תערובת הקלייה הקלאסית של illy, עם מתקתקות מתמשכת ותווים מעודנים של קרמל, פריחת תפוז ויסמין. מותג הקפה אילי (illy) הינו סיפור שאינו נגמר, של הגשת הטוב ביותר שיש בקפה, לצרכנים. האיכות של מותג הקפה האיטלקי אילי (illy), והטעמים המענגים של תערובות 100% ערביקה.
Price reduced from ₪24.90 to ₪18.67 null
₪1.87 לקפסולה

מבצע

25% הנחה
אילי (illy) לונגו, הינו הקלייה הקלאסית של illy, עם מתקתקות מתמשכת ותווים מעודנים של קרמל, פריחת תפוז ויסמין, בטחינה מיוחדת, עבור אילו שמעדיפים אספרסו בכמות גדולה יותר בכוס. מותג הקפה אילי (illy) הינו סיפור שאינו נגמר, של הגשת הטוב ביותר שיש בקפה, לצרכנים. האיכות של מותג הקפה האיטלקי אילי (illy), והטעמים המענגים של תערובות 100% ערביקה.
Price reduced from ₪24.90 to ₪18.67 null
₪1.87 לקפסולה